דף הבית >> פתיחת תיק  >> פתיחת תיק עוסק מורשה או פטור במע"מ ובמס הכנסה

פתיחת תיק עוסק מורשה או פטור במע"מ ובמס הכנסה

 מעוניינים בפתיחת עסק חדש? , זהו צעד חשוב ביותר בקריירה ובעתיד העסקי שלכם ! הצוות של ל.יא.ל ילווה אתכם עד לרישום הסופי של העסק בכל הרשויות .

מעוניינים בפתיחת עסק חדש? , זהו צעד חשוב ביותר בקריירה ובעתיד העסקי שלכם ! , על כן מחובתכם לפעול בהתאם לחוקים ולתקנות של הרשויות הרלוונטיות ולבצע את התהליך באופן תקין ,יעיל ומקצועי, חברתנו מעמידה לרשותכם צוות מקצועי בעל ניסיון שיבצע עבורכם את העבודה במינימום מאמץ מצדכם ומקסימום מקצועיות מצדנו.
 

מה דורש התהליך?

התהליך דורש העברת מסמכים מזהים אודות בעל העסק , רישום מהות העסק ותחום פעילותו, מידע ואישורים בדבר קיום חשבון בנק ע"ש העוסק או העסק כמו כן מילוי טפסים רלוונטיים לפתיחת התיק בשלושת הרשויות מעמ,מס הכנסה וביטוח לאומי .
 
בפועל ניתן להסמיך את המומחים של ל.י.א.ל שירותים עסקיים ופיננסיים בניהול התהליך אל מול הרשויות , עד לרישום הסופי של העסק בכל הרשויות .
 
הצוות המקצועי של ל.י.א.ל ילווה אותכם בשלבים הראשונים של העבודה וההתנהלות התקינה ויעמיד מגוון אמצעים לייעוץ והכוונה צמודים במהלך חייו הראשונים של העסק  וקביעת תוכנית עבודה עתידית , כמו כן יעמיד לרשותכם אמצעים וכלים לניהול כספי תקין ותזרים מזומנים התואם את צרכי העסק .
 
נשמח לעמוד לרשותכם בכל בירור או התייעצות .

סניף חיפה

054-9290047

  סניף טמרה 04-9947666 הגעה ויצירת קשר >>
         

ל.י.א.ל - שירותים פיננסים ועסקיים ייעוץ עסקי כלכלי ובנקאי – שירותי הנהלת חשבונות והחזרי מס
החזר מס | הנהלת חשבונות | ייעוץ בנקאי | משכנתא | ייעוץ עסקי | מימון לעסקים

טלפון : 054-9290047 / 04-6555880   פקס: 04-6555880